Svarīgi!

No kurienes nāk mūsu preces?

Mūsu piedāvājumā var atrast gan jaunas, gan mazlietotas preces. Tās nāk no dažādu Eiropas valstu internetveikaliem, veikaliem un noliktavām. 

Prece var būt:

  1. Atgriezta prece internetveikalam 14 dienu laikā. (Iemesli dažādi - nosūtīta nepareizā krāsa, izmērs, klientam nepatika prece, bērnam nederēja prece utt.)
  2. Atgriezta prece internetveikalam 90 dienu laikā. (Iemesli - kaut kas salūza, kas neietekmē ekspluatāciju, prece neapmierināja klienta prasības vai vienkārši apnika prece utt.)
  3. Skatloga prece, kurai ir nozudis iepakojums vai vienkārši kolekcijas/ekspozīcijas maiņas rezultātā noņemta no skatloga prece.
  4. Noliktavas prece, kuras iepakojumu vai pašu preci ir bojājuši noliktavas darbinieki (piemēram - ar papīra nazi iegriezts iepakojums vai pati prece)

!!! Tāpēc lūdzam ņemt vērā, ka visas mūsu preces būs iepriekš atvērtos iepakojums (mūsu komanda kārtīgi pārbauda katru preci un, protams, arī bildē, lai katrai precei ir reālas bildes).


Preču iedalījums pēc to stāvokļa:


NEW!                      - jauna prece oriģinālajā iepakojumā (iepakojums var būt minimāli bojāts)

Jauna prece          - jauna prece bez oriģinālā iepakojuma, ar šiltēm.

Mazlietota prece - prece, kas lietota līdz 14 dienām, oriģinālais iepakojums var būt, var arī nebūt. Oriģinālās šiltes ir norautas, bet ir klāt pie preces.

Lietota prece        - prece, kas ir lietota vairāk nekā 14 dienas, bet tehniski darbojās labi, vizuāli izskatās labi, iepakojuma var arī nebūt.

Prece ar defektu - prece, kurai ir vizuāls defekts (traips, skrāpējums), vai trūkst kādas detaļas, kas netraucē precei funkcionēt (piemēram, autokrēslam krūzīšu                                               turētājs).
0
 .