Kā veikt preču pasūtīšanu un apmaksu

Kad esi izvēlējies savas preces un salicis grozā, veic pasūtījumu. Uz Tevis norādīto e-pastu saņemsi pasūtījuma apstiprināšanu un rēķinu. 

Lūdzu, sagaidi mūsu zvanu, lai būtu drošs, ka prece vēl ir pieejama, un tikai tad veic apmaksu! :))

Apmaksas veidi: 

✔  ar bankas pārskaitījumu
✔  skaidrā naudā kurjeram pie preces saņemšanas
✔  Dalītais ESTO maksājums

Dalītais ESTO maksājums – maksājumu metode, kura ļauj apmaksāt Tavus pirkumus 3 vienādās daļās, 3 mēnešu laikā. Bez procentiem vai komisijas maksas.
Lai norēķinātos par saviem pirkumiem pie apmaksas sadaļas izvēlieties populāro - ESTO 3 maksājumu veidu! Tas palīdzēs Jums viegli sadalīt pirkumu 3 vienādās daļās ar 0 € procentiem un 0 € papildu maksu!
✔  Bez papildu maksas
✔  Vienkārši - trīs vienādi maksājumi trīs mēnešu laikā
✔  Pirmais maksājums vienmēr nākamajā mēnesī
Pievieno produktus iepirkumu grozā vismaz 60 EUR vērtībā, apstiprini pasūtījumu, kā maksājuma metodi izvēlies “Dalītais ESTO maksājums” un paraksti darījumu ar vienu klikšķi, izmantojot Smart-ID, eParaksts vai savu internetbanku. ESTO 3 - maksājumu metode ir pieejama visiem pilngadīgiem Latvijas Republikas rezidentiem. 


Ņemot vērā mūsu darbības specifiku, var gadīties, ka pēc preces pārdošanas, nepaspējam to deaktivizēt, bet Tu jau esi to pievienojis grozam un saņēmis e-pastā pasūtījuma apstiprinājumu... tad, diemžēl, tuvākajā laikā saņemsi atvainošanās vēstuli ar alternatīvu piedāvājumu, ja tādas uz to brīdi būs. Cerēsim uz iecietību un sapratni. Paldies!

Taču nākotnē mūsu mērķi sniedzas tālumā. Centīsimies maksimāli apmierināt katru mūsu klientu!